czwartek, 19 września 2024 03:45

Puławska pierwszy finał zakończyła tuż za podium

Anna Puławska z AZS AWF Gorzów wraz z partnerkami z reprezentacji zajęła czwarte miejsce w kajakarskiej konkurencji K4 na 500 metrów. Polki brązowy medal przegrały o włos.

Źródło: Facebook / Polski Związek Kajakowy

Igrzyska XXXIII Olimpiady wchodzą powoli w swoją końcową fazę. Sportowcy z całego świata o medale i chwałę powalczą w Paryżu jeszcze tylko do niedzieli. Mimo, że najważniejsza impreza czterolecia powoli dobiega końca, to wciąż w grze o najwyższe cele pozostają gorzowscy sportowcy. W walce o cenny krążek jest jeszcze Wiktor Głazunow (AZS AWF Gorzów), który swoje najważniejsze starty odbędzie w piątek. W czwartek z kolei pierwszą próbę obrony medalu miała Anna Puławska (AZS AWF Gorzów), która wraz z Karoliną Nają, Adrianną Kąkol i Dominiką Putto stanęła na starcie kajakarskiej konkurencji K4 na 500 metrów