Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 18:48
Reklama

Telewizja Gorzów

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
WIADOMOŚCI
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tomek Treść komentarza: "W przypadku sytuacji, które mogą stanowić zagrożenie lub powodować poczucie niebezpieczeństwa, mieszkańcy powinni informować odpowiednie służby" Menele ze Śródmieścia lokują się również na okolicznych podwórkach na Nowym Mieście. Kupowanie najtańszego alkoholu "Żabce" i impreza z wulgaryzmami, oddawaniem moczu na ściany budynków i bram oraz zaczepianie lokatorów w tym dzieci. Zgłoszenie pod numer 112 przyjęte, ale patrol Policji nie przyjeżdża. Więc niech ktoś ze służb podpowie na czym polega skuteczne "informowanie'? Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:57 Źródło komentarza: Mieszkańcy mają dość. Kolejne sygnały z centrum miasta Autor komentarza: Bibol Treść komentarza: Na Hel w ciągu doby wjeżdża 49 pociągów pasażerskich Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:07 Źródło komentarza: Wielka kolejowa inwestycja w Gorzowie. Znamy harmonogram prac Autor komentarza: ... Treść komentarza: Zamiast gadać, działajcie!!! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 15:02 Źródło komentarza: Mieszkańcy mają dość. Kolejne sygnały z centrum miasta Autor komentarza: lekki atleta Treść komentarza: Może wreszcie będzie lokal z polską kuchnią. Na przykład placki ziemniaczane, racuchy, naleśniki, ziemniaki z kwaśnym mlekiem, krupniok z ogórkiem itp. Pomarzyć można. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 23:51 Źródło komentarza: Huczne otwarcie, a teraz pusty lokal. Co dzieje się w centrum? Autor komentarza: Żwirek&Muchomorek Treść komentarza: Dajcie spokój. Łatwiej jest zrobić dobrą Piłsudskiego. A swoją drogą co z nią nie tak,że wymaga aż tak wielkiego remontu? O Piłsudskiego mi chodzi. 80% ulic i uliczek jest w dużo gorszej formie. Dziwne....... Data dodania komentarza: 23.06.2026, 22:40 Źródło komentarza: Ta ulica od lat czeka na remont. Jest interpelacja do miasta Autor komentarza: lekki atleta Treść komentarza: Kiedyś pisano, że w Stali ma być 500 firm z Niemiec, wtedy gdy był ten dyrektor z Łodzi. Co dalej z tą koncepcją? Wyniki sportowe są dobre, więc nie widzę przeszkód, chyba że ci z ROG zatrzymali ich na granicy. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 00:13 Źródło komentarza: Ważna zmiana w Stali Gorzów. Klub ma nową Dyrektor Zarządzającą
Reklama
Reklama
Reklama