czwartek, 19 września 2024 18:19

Kibice Stali Gorzów przejdą ulicami miasta!

W najbliższą niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się najważniejszy mecz w sezonie.

Autor: Marta Czernicka

Mowa o 104 Derbach Ziemi Lubuskiej, które wracają po dwóch latach przerwy. W pierwszym starciu tych drużyn zwyciężyli gorzowianie, którzy pod wodzą trenera Stanisława Chomskiego wygrali w Zielonej Górze wynikiem 49:41. Teraz obie ekipy ponownie spotkają się na torze w Gorzowie by walczyć o zwycięstwo i dominację w regionie.

Stowarzyszenie kibiców Stali Gorzów zaprasza wszystkich kibiców na przemarsz!

Czołem Stalowcy, nadchodzi długo wyczekiwany przez nas wszystkich moment, mianowicie Derby Ziemi Lubuskiej! Od zarania dziejów wydarzenie to, budzi wielkie emocje we wszystkich kibicach Gorzowskiej Stali i nie inaczej jest w tym roku. Po dwóch latach przerwy mamy znowu okazję do pojedynku na własnym terenie ze szczurami zza miedzy. Dlatego pokażmy naszą siłę i wiarę żeby poprowadzić naszych zawodników do zwycięstwa! Zbieramy się przed meczem o godzinie 14.15 i równo o 14.30 spod Nova Park wszyscy razem idziemy przemarszem na stadion, jak za dawnych lat. Wspólnie zróbmy coś czego od lat nie było, wspólnie zróbmy atmosferę godną meczu derbowego! CAŁA STAL ZAWSZE RAZEM! DERBY DLA GORZOWA! - czytamy we wpisie na mediach społecznościowych.

Przypominamy mecz odbędzie się w niedzielę 21 sierpnia br. o godzinie 16:15. Otwarcie bram o godz. 15:00 (bądźcie wcześniej, pamiętajcie o zabraniu ze sobą dokumentu tożsamości).