czwartek, 19 września 2024 18:26

Sport info - Ireneusz Maciej Zmora, Jacek Dreczka i Jarosław Miłkowski

Gośćmi magazynu żużlowego byli Ireneusz Maciej Zmora, były prezes Stali Gorzów, Jacek Dreczka, redaktor TVP3 Gorzów, oraz Jarosław Miłkowski, dziennikarz Gazety Lubuskiej i portalu Gorzów Nasze Miasto.

W audycji poruszono również temat pierwszego półfinału Speedway of Nations, który odbył się we wtorek w Manchesterze. Zwyciężyli Szwedzi, a drugie miejsce zajęli Polacy. Eksperci debatowali nad formułą tych prestiżowych zawodów.

Omówiono także ostatni mecz Stali Gorzów, który odbył się 5 lipca na torze w Częstochowie. Podopieczni trenera Stanisława Chomskiego pokonali zespół z Częstochowy 48:41. Wiele kontrowersji wywołała siódma gonitwa, która zakończyła się wynikiem 5:1 dla Stali Gorzów. Bieg został przerwany, gdy para gospodarzy prowadziła. Stojanowski otrzymał ostrzeżenie za ruszanie się na starcie, co było spowodowane tym, że junior Stali przez moment jechał na drugim miejscu, uzyskując korzyść. Maksym Drabik oraz Mikkel Michelsen zostali wykluczeni za przekroczenie czasu jednej minuty. Eksperci w studiu zgodnie stwierdzili, że wina leży po stronie osób funkcyjnych z Częstochowy, a zawodnicy powinni znać regulamin.

W najbliższą sobotę, 13 lipca, odbędzie się druga edycja I Love Stal, w której do wygrania będzie m.in. kurtka stylizowana na kevlar Oskara Palucha! Goście w studiu zachęcali do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.

Cała rozmowa w materiale wideo. Zapraszamy do oglądania!