piątek, 20 września 2024 13:24

Wyjazdowa porażka EIG CEZiB Kangoo Basket

W ramach 16. kolejki w 2 lidze mężczyzn zespół  Kangoo Basket udał się do Jeleniej Góry, gdzie powalczył z miejscowym KS Sudety Jelenia Góra. Spotkanie zakończyło się wynikiem 85:60 dla miejscowych.

Autor: Marta Czernicka

Obie drużyny przed tym pojedynkiem były blisko siebie w tabeli. Gorzowianie znajdowali się na 13 miejscu a gospodarze tuż za nimi na 14. W pierwszym starciu tych ekip górą byli gorzowianie, wygrywając u siebie 75:71. Tym razem gorzowska drużyna musiała uznać wyższość gospodarzy. Spotkanie od samego początku było zacięte. Pierwsza kwarta zakończyła się minimalnym zwycięstwem miejscowych 23:21. Druga część spotkania należała do KS Sudety Jelenia Góra. Gospodarze wygrali 23:17 Trzecie kwarta to dominacja miejscowych 20:11. W ostatniej części meczu górą byli gospodarze, wygrywając 19:11. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 85:60.

🔴 Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gorzowie

Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobyli Michał Wasilewski (27) i Paweł Minciel (19). Wśród gości najskuteczniejszymi zawodnikami byli Tom Benk (14), Adam Chodkiewicz (11) i Norbert Grzegorczyk (11).

W najnowszym odcinku Miejskiego Ekspressu święta, święta i po świętach. Firma Inneko radzi co należy zrobić z żywą choinką oraz przedstawiła harmonogram odbioru świątecznych drzewek. Budowa hali sportowo-rekreacyjnej przy Słowiance idzie pełną parą. Mieszkańcy Gorzowa doczekają się remontu Kosynierów Gdyńskich. Dlatego spółka Gorzowskie Inwestycje Miejskie ogłosiła przetarg i poszukuje wykonawcy remontu i przebudowy ulicy. Do zajezdni Miejskiego Zakładu Komunikacji przyjechał tramwaj 105.N.A z Warszawy. Ma on zostać wyremontowany i odnowiony. Gdzie znajdziemy najzdrowsze i najsmaczniejsze owoce i warzywa? Oczywiście na ryneczku znajdującym się przy ulicy Jerzego. Zapraszamy do oglądania.