niedziela, 22 września 2024 17:26

Tym razem się nie udało. Porażka EIG CEZiB Kangoo Basket we Wrocławiu

W ramach 12. kolejki 2 Ligi Mężczyzn w koszykówce zespół EIG CEZiB Kangoo Basket udał się do Wrocławia, gdzie powalczył z drużyną WKK II Wrocław. Blisko połowę punktów dla Kangoo zdobył Norbert Grzegorczyk. Niestety zabrakło dobrej gry pozostałych kolegów z drużyny.

Autor: Marta Czernicka

Przed meczem bilans podopiecznych Andrzeja Stefanowicza wyglądał następująco: 4 zwycięstwa i 7 porażek. Bilans ekipy WKK II Wrocław przed tym spotkaniem prezentował się tak: 3 zwycięstwa i 8 porażek.

🔴 Zmora o zatrudnieniu Śwista: Ta decyzja dzieli kibiców i nie tworzy dobrego klimatu.

Mecz od samego początku był bardzo emocjonujący i zacięty. Pierwszą kwartę gospodarze wygrali jedynie jednym punktem 17:16. Druga i trzecia część meczu należała zdecydowanie do zespołu miejscowych. W czwartek kwarcie gorzowianie starali się zminimalizować straty, jednak ta sztuka im się nie udała. Najwięcej punktów dla zespołu WKK II Wrocław zdobyli Karol Prochowicz (22) i Mikołaj Kowalczyk (14). W drużynie EIG CEZiB Kangoo Basket najskuteczniejszymi zawodnikami byli Norbert Grzegorczyk (23) i Konrad Jelski (11). Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 72:55 dla drużyny z Wrocławia.

🔴 Komarnicki: Nie wiem czy Piotr Świst nadaje się do tej roli

Podopieczni trenera Andrzeja Stefanowicza nie będą mieli dużo czasu na regeneracje po meczu, ponieważ już w środę, 7 grudnia o godzinie 20.00 zagrają przed własną publicznością. Podczas 13. serii gier podejmą lidera rozgrywek MKS Sokół Marbo Międzychód. Zawody odbędą się w hali sportowej CEZiB przy ul. Warszawskiej. Bilety na mecz są darmowe, a podczas spotkania będzie czekać na kibiców mnóstwo atrakcji. Nie może was tam zabraknąć!