piątek, 20 września 2024 05:33

Zabrakło niewiele. Remisowa porażka Stali Gorzów

W sobotę w ramach 3 kolejki spotkań Ligi Centralnej piłkarze ręczni Budnex Stali Gorzów stoczyli bój z liderem rozgrywek KPR Legionovią Legionowo.

Źródło: FB Stal Gorzów-piłka ręczna

Niestety tylko jeden punkt udało się uzyskać gorzowianom przed własną publicznością. Po 60 minutach gry był remis, w rzutach karnych lepsi okazali się goście. Początek meczu należał do miejscowych, w 20 minucie było 9:6. Jednak goście szybko zaczęli gonić i odrabiać straty. Druga polowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu przyjezdnych. Szczypiorniści z Legionowa w pewnym momencie odskoczyli na aż na 5 goli i wtedy Stalowcy rozpoczęli pogoń za rywalem.

🔴Złoto dla Zmarzlika, srebro dla Madsena i brąz dla Janowskiego!

Na gorąco można powiedzieć, że mamy słabszą połowę w tym sezonie, chyba inaczej niż w tamtym. W tamtym sezonie źle wchodziliśmy w mecze, teraz druga połowa jest słabsza. Po tym, co prezentowaliśmy w drugiej połowie, to można powiedzieć, że punkt wyrwany. Tu jest charakter drużyny. Zespół ma ogromny potencjał w obronie, ataku. Mamy ogromnie możliwości i to pokazujemy. Liga centralna jest takim tworem, że każdy mecz jest na wagę złota – powiedział Oskar Serpina trener Budnex Stali Gorzów w rozmowie z Radiem Gorzów.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

W programie #Prosto z miasta gościły Renata Gabarkiewicz Prezeska Fundacji dla Kobiet Autentycznych oraz Aneta Strzelczyk Członkini Rady Fundacji dla Kobiet Autentycznych. Bohaterki programu opowiedziały o tym, jak ważne jest wsparcie psychiczne w tych czasach oraz o szykowanym nowym projekcie. Organizacja w tym roku będzie obchodzić swoje czwarte urodziny.