Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 września 2024 03:52

Pewna wygrana i awans Głazunowa do półfinału

Wiktor Głazunow w środę rozpoczął starty na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Reprezentant AZS AWF-u Gorzów w eliminacjach C1 na 1000 metrów popłynął bardzo dobrze i wywalczył bezpośredni awans do półfinału.

Źródło: Facebook / Polski Związek Kajakowy

Środa na paryskich igrzyskach przyniosła kolejny start gorzowskiego sportowca. Na starcie eliminacji w kajakarskim sprincie w konkurencji C1000 stanął Wiktor Głazunow, który na co dzień broni barw naszego rodzimego AZS AWF-u. Nasz zawodnik wystąpił w pierwszym biegu z pięciu i kluczowe było, aby zajął miejsca w czołowej dwójce, ponieważ gwarantowało to bezpośredni awans do półfinału konkurencji.

Ćwierćfinały tej konkurencji odbędą się jeszcze w środę, o godzinie 14:40. Półfinały zostały zaplanowane na piątek, i wtedy też zobaczymy Wiktora Głazunowa. Początek o 11:30. Finały także tego samego dnia, od godziny 13:40.