czwartek, 19 września 2024 23:49

Kolejna porażka Stilonu

Piłkarze Stilonu Gorzów w meczu siódmej kolejki III ligi przegrali we Wrocławiu ze Ślęzą 3:1(2:0). Przegrana ta oznacza, że stilonowcy pozostają bez żadnego zwycięstwa w bieżącym sezonie.

Autor: Karol Korniak

Źródło: Facebook / Stilon Gorzów

Sobotnie spotkanie miało wyraźnego faworyta jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Była nim oczywiście wrocławska Ślęza, która w pełni zasłużenie sięgnęła po pełną pulę punktową. Gospodarze już do przerwy prowadzili dwoma golami i mieli mecz pod swoją kontrolą. Tuż po przerwie wrocławianie dorzucili jeszcze jedno trafienie, co w praktyce zakończyło spotkanie.

Stilonowców w tym meczu było stać tylko na odpowiedzenie jedną bramką. Wymiary porażki zmniejszył swoim golem Łukasz Kopeć, który wpisał się na listę strzelców w 54. minucie gry. Gol ten był dopiero drugim skutecznym strzałem Stilonu w trwającym sezonie. Fakt ten dobitnie pokazuje w jakim miejscu znajdują się obecnie niebiesko-biali.

🔴 Żużlowe kontrowersje: Rozmowa z ekspertem o dopingu technologicznym

W zupełnie innych humorach może być nasz drugi trzecioligowiec. Warta zremisowała w sobotę bezbramkowo przed własną publicznością z Górnikiem Polkowice. Dzięki dopisanemu punktowi warciarze pną się powoli do góry w ligowej klasyfikacji i aktualnie zajmują szóstą pozycję.

Wyniki pozostałych rozegranych meczów trwającej kolejki:
LZS Starowice Dolne 4:2 Raków II Częstochowa
LKS Goczałkowice Zdrój 0:0 Pniówek Pawłowice

Pozostałe spotkania siódmej serii gier rozegrane zostaną 10 września (trzy mecze), 12 września (jedno starcie) i 13 września (również jedno spotkanie).