piątek, 20 września 2024 05:35

Stalowcy wyróżnieni na Gali PGE Ekstraligi!

W poniedziałek 10 października w Warszawie w Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre najlepsi w danych kategoriach zawodnicy i trenerzy PGE Ekstraligi sezonu 2022 odebrali „Szczakiele”  statuetki nazwane na cześć Jerzego Szczakiela, pierwszego polskiego Indywidualnego Mistrza Świata (1973 rok). Tym wydarzeniem uroczyście został zakończony sezon żużlowy 2022.

Źródło: FB Stal Gorzów

Bartosz Zmarzlik na Gali PGE Ekstraligi odebrał dwukrotnie nagrodę za wyścig sezonu i najlepszego polskiego zawodnika. Stanisław Chomski również został doceniony i otrzymał  „Szczakiela” w kategorii najlepszego trenera sezonu.

🔴 Nasz młody kickboxer z medalem Mistrzostw Świata!

Lista kategorii:

• Niespodzianka Sezonu 2022
  • Najlepszy Junior Sezonu 2022
  • Najlepszy Trener/Menedżer Sezonu 2022
  • Najlepszy Zagraniczny Zawodnik Sezonu 2022
  • Najlepszy Polski Zawodnik Sezonu 2022

Stalowcy byli nominowani w kilku kategoriach: Najlepszy Zagraniczny Zawodnik: Anders Thomsen i Martin Vaculik. Najlepszy Polski Zawodnik: Bartosz Zmarzlik, Najlepszy Trener/ Menadżer: Stanisław Chomski.

🔴Czy powstanie linia tramwajowa łącząca Górczyn i Piaski?

Kibice zdecydowali, że  niespodzianką sezonu 2022  został Kacper Woryna. Najlepszym juniorem sezonu okazał się Mateusz Cierniak. Nagrodę za wyścig sezonu powędrowała do Bartosza Zmarzlika. „Szczakiel” w kategorii najlepszego trenera/menadżera  odebrał Stanisław Chomski. Szkoleniowiec Stali Gorzów korzystając z chwili, podziękował wszystkim za ten sezon. I wielokrotnie podkreślał, że jest dumny z drużyny! Najlepszym zagranicznym zawodnikiem sezonu został Mikkel Michelsen. Najlepszym polskim zawodnikiem okazał się  Bartosz Zmarzlik.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Chłopacy z klubu Sporty Walki Gorzów nie spuszczają z tonu i dalej potwierdzają swoją dominację w kickboxingu. Tym razem na Mistrzostwach Świata juniorów w Jesolo we Włoszech, brązowy medal powędrował do Filipa Żołądziejewskiego. Młody gorzowianin stał się tym samym trzecim fighterem w swojej kategorii na świecie.