czwartek, 19 września 2024 18:51

Zmienne szczęście gorzowskich trzecioligowców

W środę, 17 sierpnia odbyła się 3 kolejka 3 ligi. Nasi trzecioligowcy tradycyjnie wystąpili ze zmiennym szczęściem.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów przeżył dzisiaj mocny wstrząs. Na stadion przy ul. Olimpijskiej zawitały rezerwy Górnika Zabrze. Młoda drużyna ze Śląska rozpoczęła mecz w takim stylu, że kibice przecierali oczy ze zdumienia. Już w 27 minucie pierwszej połowy goście prowadzili 3:0. Stilonowcy odpowiedzieli w 41 minucie strzałem Dawida Sadowskiego i obie ekipy schodziły do szatni przy wyniku 1:3 dla gości.

Druga połowa rozpoczęła się dla Stilonu bardzo dobrze, bo już 49 minucie bramkę kontaktową zdobył Mateusz Kaczor. Jak się jednak okazało, to było wszystko na co tego dnia było stać podopiecznych Karola Gliwińskiego.

Strzelcy bramek:
Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów: Dawid Sadowski 41, Mateusz Kaczor 49

Górnik II Zabrze: Jakub Kotko 15, Daniel Ściślak 25, Marcin Wodecki 27

Sporym zaskoczeniem zakończył się pojedynek AstroEnergy Warta Gorzów. Gorzowianie na wyjeździe pokonali Odrę Wodzisław Śląski 0:1 po golu zdobytym w 17 minucie przez Dawida Ufira.

Pozostałe wyniki 3 kolejki.
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork 4:5, Stal Brzeg - Raków II Częstochowa 1:4, Lechia Zielona Góra - Chrobry II Głogów 2:1, Polonia Bytom - Gwarek Tarnowskie Góry 0:1, Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała 0:2, Polonia Nysa - LKS Goczałkowice Zdrój 2:1, Carina Gubin - Pniówek Pawłowice 1:4

AstroEnergy Warta Gorzów Wielkopolski - Polonia Nysa, 20 sierpnia, godz. 17:00

Raków II Częstochowa - Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów, 20 sierpnia, godz. 12:00