Przejdź do głównych treściPrzejdź do głównego menu
piątek, 21 lutego 2025 10:54
Reklama
Czy duet Piotr Świst i Krzysztof Orzeł uniosą ciężar prowadzenia drużyny Stali Gorzów?

SPORT - Info - Ireneusz Maciej Zmora, Jarosław Miłkowski, Przemysław Ciućka

Gośćmi kolejnego odcinka programu Sport Info byli – Ireneusz Maciej Zmora były prezes Stali Gorzów, Jarosław Miłkowski dziennikarz Gazety Lubuskiej i portalu Gorzów Nasze Miasto i Przemysław Ciućka dziennikarz Przeglądu Sportowego.

W najnowszym odcinku programu Sport Info goście w studio omówili aktualną sytuację Stali Gorzów. Jak już wiadomo, w sztabie szkoleniowym klubu zabraknie Stanisława Chomskiego, który zdecydował się na pracę w Ostrowie. Razem z Kamilem Brzozowskim poprowadzi tamtejszą drużynę. Dla Stali Gorzów może to być poważna strata. Na ten moment wiadomo, że nowy duet trenerski Stali stworzą Piotr Świst i Krzysztof Orzeł. Decyzja ta budzi mieszane opinie wśród ekspertów. W studio Sport Info pojawiły się różne głosy na temat tego, czy Świst poradzi sobie w nowej roli.

Ireneusz Maciej Zmora zaznaczył, że w parku maszyn potrzebna jest jeszcze jedna osoba, która będzie czuwać nad organizacją i uspokajać sytuację w kluczowych momentach. Z kolei Jarosław Miłkowski uważa, że wychowanek Stali Gorzów doskonale sobie poradzi, korzystając ze swojego doświadczenia i znajomości klubu. Jednym z kluczowych elementów, który może wpłynąć na wyniki Stali Gorzów w nadchodzącym sezonie, będzie ustawienie składów awizowanych przed każdym meczem. Odpowiednie dopasowanie zawodników może przesądzić o wynikach drużyny.

Czy nowy sztab trenerski spełni oczekiwania kibiców? Odpowiedź poznamy wraz z pierwszymi wynikami w nadchodzących spotkaniach.

Dziękujemy że jesteś z nami


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklamawłączenie społeczne
Reklama
Reklama